Zajištujeme pro Vás vše od návrhu designu svatby přes kompletní květinovou výzdobu včetně realizace až po zapůjčení dekorací a to vše v rámci Prahy a blízkého okolí. Ať už plánujete malou či velkou svatbu, svatební kytice by v rukách nevěsty rozhodně neměla chybět. Kytice by měla být laďěná, stejně tak jako svatba, do určitého stylu jako například moderní, vintage, nebo do konkrétního motivu a také barvy. Svatební kytice většinou kombinují více květin dohromady. Nic nezkazíte ani pugétem růží, tulipánů nebo jiných oblíbených květin. Výběr květin podléhá sezóně. 

Kromě kytice pro nevěstu, taktéž vytvoříme klopu pro ženicha a doprovod, kytice pro družičky, maminky, výzdoby místa obřadu, výzdobu slavnostní hostiny a afterparty, to vše a mnohem více pro Vás na přání vyrobíme. Kromě kytice na Vaše přání je samozřejmostí také profesionální a osobní přístup našich floristů, kteří při vázání svatební kytice vezmou v úvahu veškerá vaše přání.

Kytici si můžete osobně vyzvednout nebo si objednat její dodání na adresu, kterou uvedete, případně jméno osoby, která převezme kytici a výzdobu za Vás. Svatební kytice rozvážíme po celé Praze ZDARMA. Pro více informací nás kontaktujte na info@glamourflowers.cz, kde nám sdělíte svá přání a my Vám sestavíme odhadovanou kalkulaci ceny. Záleží pouze na Vás, jak si svůj velký den představujete a my Vaše přání a sny převedeme do skutečnosti.

Vyhledávání podle parametrů
Vašemu vyhledávání neodpovídají žádné produkty