Flowerboxy - květiny v krabičce

Flowerboxy jsou květiny v krabičce a jsou luxusním a krásným dárkem pro každého, pro jakoukoliv příležitost. Nabízíme dva druhy flowerboxů, a to z čerstvých živých květin, nebo ze stabilizovaných růží.

 

Krabičky, které u nás najdete, jsou vyráběné českou firmou. Krabice jsou z pevného materiálu, který je potažený luxusním perleťovým papírem. Krabička je vyplněna florexovou hmotou obsahující již výživovou a desinfekční vodu. Výhoda flowerboxů je v tom, že naaranžované květiny mají nepřetržitý přísun živin a netrpí dehydratací jako je to běžné u pugetů, než je dáte do vody, a které musíte ještě před umístěním do vázy seříznout. Další výhodou je, že nemusíte shánět vhodnou vázu, do které květiny umístíte. 

 

Až květiny dožijí, zbude vám jako vzpomínka krásná krabička, která se dá využít na kdejaké drobnosti. Flowerboxy vypadají opravdu skvostně a můžete je umístit kamkoliv. V naší nabídce najdete velké množství druhů krabiček různých velikostí, tvarů i barev se značkovým logem ve stylu Glamour (půvab), který vystihuje květiny nebo osobu, pro kterou jsou květiny určeny. 

 

Péče o flowerbox je snadná

Jediná péče, kterou doporučujeme provést, je cca každý 2-3 den doplnit trochu vody, nejlépe středem krabičky.  Vzhledem k tomu, že se neobnovuje řezná plocha, je životnost květin v krabici okolo 6 - 8 dnů. 

Vyhledávání podle parametrů
Načíst další