ZPŮSOBY PŘEDÁNÍ

Doručujeme 7dní v týdnu v čase, který si sami zvolíte. Květiny standardně doručujeme  následující den od potvrzení přijetí objednávky. Pro dřívější termín je nutné se předem telefonicky domluvit. Doručujeme po Praze i celé ČR. Rozvoz provádíme osobně, abychom měli jistotu, že je během cesty o květiny dobře postaráno a jsou v pořádku předány. 

 

PRAHA A OKOLÍ -DOPRAVA ZDARMA

Rozvoz po Praze je zdarma pro všechny druhy krabiček a kytic. ​Rozvoz provádíme denně PO-PA 8:00 do 20:00, nebo dle individuální dohody. Vždy se snažíme vyhovět, protože osobní přístup a Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

 

MIMO PRAHU - DOPRAVA DO 130 KM ZA 290 Kč 

Každou objednávku vyřizujeme individuálně, proto Vám můžeme nabídnout čas a termín doručení, který si sami zvolíte. S ohledem na delší dojezdové vzdálenosti je však nutné brát ohled na příležitostné dopravní komplikace a stanovit čas v cca 60 min. časovém rozpětí (např. mezi 15h - 16h, nebo okolo 15:30). 

 

 

MIMO PRAHU - DOPRAVA NAD 130 KM ZA 690 Kč

Každou objednávku vyřizujeme individuálně, proto Vám můžeme nabídnout čas a termín doručení, který si sami zvolíte. S ohledem na delší dojezdové vzdálenosti je však nutné brát ohled na příležitostné dopravní komplikace a stanovit čas v cca 120 min.

 

 

Těšíme se na příjemné shledání.

Vyhledávání podle parametrů
Vašemu vyhledávání neodpovídají žádné produkty