Nejpopulárnější za měsíc

Flowerboxy květiny v krabičce

O NÁS

Jsme stylové on-line květinářství s osobitým přístupem k zákazníkovi, zaměřené na luxusní flowerboxy a elegantní pugety s doručením po České republice. Naší klientelou jsou muži a ženy, kteří si potrpí na dokonalost a stylové dárky.

 

JAK POHODLNĚ OBJEDNAT 

Jednoduše si vyberete květiny, které Vás zaujaly a dáte "koupit". Vyberete si způsob platby a převzetí jaký Vám nejlépe vyhovuje. Ve 4. kroku objednávky "SOUHRN" do políčka "Poznámka k objednávce" vždy připište DEN, ČAS a MÍSTO PŘEDANÍ, kde si květiny chcete vyzvednout. Termín, čas a místo Vám vždy potvrdíme, abychom měli jistotu, že se Vaší objednávce můžeme naplno věnovat a bude připravena v termínu, kdy si přejete. Do políčka "Poznámka k objednávce" také připište Váš vzkaz, nebo jekékoliv další informace a přání, které bychom měli vědet.    

 

NAKUPUJTE ON-LINE

Až budou květiny připravené, můžete si je sami osobně převzít na vybraném místě, nebo je můžeme zavést osobě na adresu, kterou uvedete v doručovacích údajích. U květin, které doručujeme obdarované osobě sami na přání zákazníka, zasíláme kupujícímu informační sms o předání, včetně fotografie květin. Při nákupu on-line se vyhnete shánění a čekání, a nakonec ušetříte čas i peníze. 

 

ZA JAK DLOUHO SI MOHU KVĚTINY VYZVEDNOUT

Nejdůležitější prioritou pro nás je, aby Vám květiny vydržely co nejdéle. Květiny vybíráme osobně a zajišťujeme je až na základě Vaší objednávky, a proto budete mít ty nejčerstvější a nejkvalitnější květiny, které je možné dostat. V Praze lze květiny objednat nejpozději do 12h dopoledne při večerním doručení na tentýž den, nebo kdykoliv na následující dny. Doporučujeme předem zavolat na +420 702 178 363 a osobně domluvit všechny detaily a přání. Mimo Prahu můžete mít květiny ve všední dny již druhý den od objednání a můžete k nim přidat i MALÉ POZORNOSTI. O víkendech doručujeme jen ty objednávky, které byly přijaté v pracovní den. Objednávky na doručení nadcházející týden přijímáme i o víkendech.

 

 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.